Penetral ALP 9kg

Penetral ALP  9kg
853,17 Kč s DPH 705,10 Kč bez DPH853,17 Kč s DPH za 1 ks705,10 Kč bez DPH za 1 ks
Skladem
KódP02629VýrobcePARAMOZáruka24 měsíců

Popis: asfaltový lak určený k penetraci suchých a očištěných podkladů pod asfaltové izolační krytiny, izolace nebo v silničním stavitelství. Je to řídká hnědočerná kapalina, která snadno proniká do pórů podkladu, smáčí prachové částice a eliminuje jejich tendenci tvoři separační vrstvu. Penetrace vytváří spojovací můstek mezi silikátovým nebo asfaltovým podkladem a hydroizolační vrstvou.

Zpracování: asfaltový penetrační lak se aplikuje za studena na suchý očištěný podklad. Čerstvý beton se nechává vyzrát 2 až 3 týdny. Pro aplikaci se používají nátěrové pomůcky - štětka nebo pokrývačský kartáč, jimiž se roztok asfaltu dobře zatře do podkladu. Je možné provést i nástřik nebo máčeni. Spotřeba je závislá na způsobu použiti: 0,2 až 0,3 kg/m2. Doba zasychání je závislá na povětrnostních podmínkách a pohybuje se od 2 do 24 h. Pokud je povrch betonu velmi porézní (např. pórobeton), musí se penetrační nátěr opakovat, dokud se roztok vsakuje. pokud je povrch betonu mokrý, působí film vody separačně a penetrační nátěr není účinný.

Skladování: skladuje se v uzavřených obalech v krytých prostorách. Obaly s laky nesmí být vystaveny zvýšeným teplotám nebo přímému slunečnímu záření. Během skladováni se připouští zhoustnuti laku až o 50 %. Asfaltový lak penetrační lze ředit lakovým benzínem nebo ředidlem 6006.

Balení 9 kg
SpotřebaOrientační 0,3 - 0,4 kg / 1 m2
VýrobcePARAMO
Popis