Jutatop WB 2AP, Juta

Jutatop WB 2AP, Juta
10 726,65 Kč s DPH 8 865,00 Kč bez DPH143,02 Kč s DPH za 1 m²118,20 Kč bez DPH za 1 m²
skladem ext.
Kód0093886VýrobceJUTA a.s.Záruka24 měsíců

JUTATOP WB (270 g/m2) je vysoce UV stabilní hydroizolační větrozábrana pro větrané fasády s otevřenými spárami až do šířky 50 mm a maximálně 40% z plochy obkladu. Varianta 2AP s integrovanou dvojitou aplikační páskou je vhodná pro použití jako kontaktní nebo nekontaktní fasádní difúzní membrána.

Zátěrová podstřešní membrána JUTATOP WB® je odolný vysoce difúzní materiál , který se skládá ze spodní netkané polyesterové textilie a z vrchního funkčního zátěru.

Odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněná před zafoukaným deštěm, sněhem a prachem při extrémním počasí. Při slepených spojích plní funkci větrozábrany, čímž zvyšuje účinnost tepelné izolace.

Membránu JUTATOP WB® lze objednat pouze ve variantě s integrovanými aplikačními páskami  JUTATOP WB 2AP® pro snadný a rychlý spoj (páska na pásku). Role je široká 1,5m s návinem 50bm.

Membránu JUTATOP WB 2AP® lze použít jako kontaktní i nekontaktní doplňkovou (pojistnou) hydroizolaci do provětrávaných fasád s otevřenými spárami (s vlivem UV záření) . Díky svému složení je tento materiál velice odolný jak proti mechanickému poškození, tak i proti UV záření.


Cena dopravy individuálně na základě počtu rolí a vzdálenosti !

VýrobceJUTA a.s.
Popis