Jutadach Thermoisol 2AP, Juta

Jutadach Thermoisol 2AP, Juta
6 715,50 Kč s DPH 5 550,00 Kč bez DPH89,54 Kč s DPH za 1 m²74,00 Kč bez DPH za 1 m²
skladem ext.
Kód0093888VýrobceJUTA a.s.Záruka24 měsíců

Podstřešní membrána JUTADACH THERMOISOL 2AP® se skládá ze spodní netkané polyesterové textilie a extruzně naneseného polyuretanu.

Odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněná před zafoukaným deštěm, sněhem a prachem při extrémním počasí. Při slepených spojích plní funkci větrozábrany, čímž zvyšuje účinnost tepelné izolace.

Membránu JUTADACH THERMOISOL ® lze objednat pouze ve variantě s integrovanými aplikačními páskami - JUTADACH THERMOISOL 2AP® pro snadný a rychlý spoj (páska na pásku). Role je široká 1,5m s návinem 50bm.

Membránu JUTADACH THERMOISOL 2AP® lze použít jako kontaktní i nekontaktní doplňkovou (pojistnou) hydroizolaci do bedněných i nebedněných systémů šikmých střech.  Všechny podstřešní membrány mohou být použity i v provětrávaných fasádních konstrukcích bez vlivu UV záření.

Skladba membrány JUTADACH THERMOISOL 2AP® zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti.

Použití membrány JUTADACH THERMOISOL 2AP (tabulky tříd těsnosti DHV na dvou listech) je specifikováno v odkazu  - Pro návrh. Minimální sklon střechy je 10°.


Cena dopravy individuálně na základě počtu rolí a vzdálenosti !

VýrobceJUTA a.s.
Popis