Juta Jutafol N AL 170 speciál fólie 1,5 x 50 m (odběr po 5bm)

Juta Jutafol N AL 170 speciál fólie 1,5 x 50 m (odběr po 5bm)
275,88 Kč s DPH 228,00 Kč bez DPH55,18 Kč s DPH za 1 BM45,60 Kč bez DPH za 1 BM
Skladem
KódP02034VýrobceJUTA a.s.Záruka24 měsíců

Popis:
JUTAFOL N AL 170 je vysoce parotěsná fólie s reflexní aluminiovou vrstvou na polyolefínové fólii s výztužnou mřížkou. Fólie zabraňuje pronikání vodních par z vnitřního prostoru objektu do tepelných izolací, lze jej použít v šikmých i plochých střechách nebo ve svislých konstrukcích stěn. Fólie se používá v kombinaci s podstřešní difúzní fólií z vnější strany tepelné izolace. Přes difúzní podstřešní fólii může tak být odvedeno více vodních par, než kolik jich může skrz parozábranu do tepelné izolace proniknout, zamezí se tak tvorbě spontánní kondenzace uvnitř tepelné izolace a její funkčnost zůstane plně zachována. JUTAFOL N AL 170 má extrémně vysoké parotěsnící vlastnosti. JUTAFOL N AL 170 Zajišťuje úplnou větrotěsnost konstrukce. Reflexní vrstva odráží sálavé teplo zpět do vnitřního prostoru a šetří tak energii na vytápění. Ve variantě AP je na roli přímo naaplikována spojovací páska na slepení přesahů. JUTAFOL N 110 Speciál a JUTAFOL N 140 Speciál mají sníženou hořlavost a jsou vhodné zejména do konstrukcí s požadavky na nižší hořlavost použitých meteriálů.

Montáž:
JUTAFOL N AL 170 se aplikuje horizontálně nebo vertikálně na vnitřní straně tepelných izolací. Jednotlivé pásy fólie a veškerá délková napojení je nutné slepit páskou JUTAFOL SP 1 nebo reflexní pásku JUTAFOL SP AL. Ta zajistí jak parotěsný spoj, tak i lepší vzhled spojení. Napojení na pórovité materiály (zdivo) provádíme pomocí tmelu JUTAFOL MASTIC. V případě drolivého povrchu napojení provedeme pomocí těsnící pásky JUTAFOL TP 15 + přítlačného profilu. Napojení na pronikající nebo přiléhající konstrukce musí být provedeno spojovací páskou JUTAFOL SP 1. Těsnící pásky zajistí parotěsnost a větrotěsnost a zabraňují průniku vodních par do tepelných izolací. Rozměry role umožňují snadnou manipulaci a montáž. Pro zachování reflexní schopnosti musí být mezi fólií a podhledem uzavřená vzduchová mezera 4 - 6 cm. Další montážní dispozice jsou uvedeny v Aplikačním manuálu JUTA a.s.

Lepící a těsnící komponenty:
JUTAFOL SP 1: Spojení jednotlivých pásů v přesahu, opravy. Napojení parozábrany na navazující a prostupující konstrukce (antény, potrubí..).
JUTAFOL SP AL: Spojení jednotlivých pásů přes přesah, opravy.
JUTAFOL MASTIC: Pro napojení parozábran na nedrolivé zdivo a nehoblované dřevo.
JUTAFOL TP 15: Pro těsnění parozábran u drolivého zdiva.
JUTAFOL PROF: Pro pomocné napojení parozábran na kovový rošt.

 

VýrobceJUTA a.s.
Šířka1,5 m
Hmotnost170 g / 1 m2
Délka50 bm

Cena dopravy individuálně na základě počtu rolí a vzdálenosti !

Popis