Isover Fasádní polystyren EPS GreyWall SP 100mm/ks

Isover Fasádní EPS GreyWall SP 100mm/ks Fasádní izolační desky Isover EPS GreyWall Sun Protect s bílou vrstvou pro přímou montáž na slunci.
113,74 Kč s DPH 94,00 Kč bez DPH113,74 Kč s DPH za 1 ks94,00 Kč bez DPH za 1 ks
skladem ext.

Uvedená cena je za jednu desku (0,5m2)
Doprava zdarma od 20 m³ (menší množství nutno konzultovat).

Zboží je zaváženo nákladními vozy velkoobjemové přepravy (souprava kamion + vlek o délce 19m), nutná kvalitní příjezdová cesta.
Cenu dopravy za menší objednávky vám upřesníme v nabídce podle požadovaného množství a vzdálenosti.

Materiál je vyráběn na zakázku, NUTNO Konzultovat - 4-6 týdnů

Orientační ceny dopravy:
Záleží na typu a tloušťce EPS

1–3 balení: 300 Kč bez DPH
4–6 balení: 600 Kč bez DPH
7–9 balení: 900 Kč bez DPH

od 10 balení: paletová přeprava 1200 Kč / pal. bez DPH
(Na paletu se vejde cca 10–12 balení dle typu a tloušťky EPS)

6–10,9 m³: závoz kamionem 3000 Kč bez DPH
11–15,9 m³: závoz kamionem 2000 Kč bez DPH
16–19,9 m³: závoz kamionem 1000 Kč bez DPH
od 20 m³: doprava ZDARMA

příplatek za solo auto: 2000 Kč bez DPH (samotný kamion bez vleku do míst, kam se nedostane souprava)


💡 Kolik toho vlastně potřebuješ?
V jednom balíku fasádního polystyrenu je 6 kusů, obsahuje 3m² a má objem 0,24m³. Takže na dopravu zdarma při odběru 20 ti bude stačit 84 balíků. To je 504 kusů a tvoje fasáda bude mít o izolaci postaráno. (Můžeš kombinovat různé typy a tloušťky)

👉 Nechceš počítat ručně? Napiš nám a výpočet uděláme za tebe – rychle a přesně! 😊

Kód0106459VýrobceISOVERZáruka24 měsíců

Fasádní polystyren Isover EPS GreyWall SP 100mm

Fasádní izolační desky Isover EPS GreyWall Sun Protect (zkráceně GreyWall SP) představují nejvýkonnější typ šedých EPS desek pro zateplovací systémy ETICS. Desky mají vynikající izolační parametry, konkrétně součinitel prostupu tepla 0,030 W/(m.K) pro tloušťky 100 mm a větší, a jsou opatřeny bílou lícovou vrstvou, která umožňuje jejich montáž i na přímém slunci bez potřeby stínění. Jsou dostupné v tloušťkách až do 300 mm, což je ideální řešení pro zateplení pasivních domů.

 

Výhody fasádního polystyrenu Isover EPS GreyWall SP tloušťka 100mm

  • Nejlepší izolační parametry mezi EPS materiály (lambda 0,030 W/m.K)
  • Povrchová bílá vrstva zajišťuje montáž i na přímém slunci bez nutnosti stínění
  • Ideální pro pasivní a nízkoenergetické domy díky tloušťkám až do 300 mm
  • Lehké a snadno zpracovatelné desky s dlouhodobou trvanlivostí
  • Zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí
  • Výborná ochrana proti vlhkosti a mrazu

K čemu se používá fasádní polystyren EPS Isover GreyWall SP v deskách 1000 x 500 mm

Isover EPS GreyWall Sun Protect jsou doporučeny pro zateplovací systémy ETICS, zejména v případech, kde je požadována montáž bez stínění. Jsou ideální pro použití při zateplení fasád pasivních a nízkoenergetických domů, kde je kladen důraz na maximální tepelnou izolaci a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

 

Klíčové vlastnosti a parametry produktu Isover fasádní EPS GreyWall SP 10cm tepelná a akustická izolace

balení obsahuje2,5 m2
šířka500 mm
hmotnost0,9 kg
výška1000 mm
druh termoizolacepěnový polystyren
počet kusů v balení5
tepelný odpor (m2 .K.W-1)3,25
tloušťka 100 mm
VýrobceISOVER
lambda0,030
Popis