Sádrová deska Glasroc H 12,5 Rigips

Sádrová deska Glasroc H 12,5 Rigips
1 305,89 Kč s DPH 1 079,25 Kč bez DPH1 305,89 Kč s DPH za 1 ks1 079,25 Kč bez DPH za 1 ks
na dotaz
KódP02557VýrobceSaint-Gobain Construction Products CZ a.s.Záruka24 měsíců

Glasroc H je impregnovaná protipožární sádrová deska vzdorující plísním. Deska je dle normy ČSN EN 15283 typu GM-FH1. Sádrové jádro desky je vyztužené skelnými vlákny. Povrch je tvořen skelnou výztužnou rohoží. Lícová rohož je světle modrá (barva může vlivem UV záření blednout, to však nemá vliv na jiné vlastnosti desky). Rubová tkanina je neutrální bílé barvy. Díky kontrolované hmotnosti a skelné výztuži sádrového jádra deska velmi dobře odolává požáru.

Použití

Deska Glasroc H má zvýšenou vodoodpudivost a odolnost proti plísním díky skutečnosti, že v ní nejsou použity žádné organické součásti.

Výjimečné technické parametry desky Glasroc H umožňují konstrukcím suché stavby plnit spolehlivě svou funkci i v prostředích, která jsou často vystavena nadměrné vzdušné vlhkosti, jako jsou např. průmyslové prádelny či velkokapacitní vývařovny, a v interiérech s trvalým výskytem vody, ke kterým se řadí haly plaveckých bazénů, veřejné sprchy ve sportovních zařízeních, wellness centra a podobně.

Líc desky Glasroc H je upraven tak, aby bylo možno provádět přímou aplikaci keramického obkladu (bez nutnosti penetrace). Technické parametry desky umožňují provádět keramický obklad stěn již na konstrukci jedenkrát opláštěnou bez nutnosti redukovat rozteče konstrukčních profilů.

Desky je možno použít pro obloukové podhledy i příčky až do poloměru 3 m bez nutnosti předchozího navlhčení. V porovnání s tradiční zděnou technologií dosahují konstrukce Glasroc H vynikajících hodnot zvukové izolace.

 

Hmotnost1340 kg
HranaPRO
Paleta50 ks
Rozměr 2000 mm x 1250 mm
Tloušťka 12,5 mm
VýrobceSaint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Popis