Weber.pas extraClean - omítka zrnitá 2mm 25kg

Weber.pas extraClean - omítka 25kg
1 841,62 Kč s DPH 1 522,00 Kč bez DPH1 841,62 Kč s DPH za 1 ks1 522,00 Kč bez DPH za 1 ks
běžně do týdne
Kód0105067VýrobceSaint-Gobain Construction Products CZ a.s.Záruka24 měsíců

Termín dodání 3-5 prac. dnů, nebo osobně na pobočkách Weber.

Chytrá omítka - silikonsilikátová tenkovrstvá omítka s progresivním samočisticím efektem

Definice výrobku

Jednoduše zpracovatelná tenkovrstvá probarvená pastovitá omítka s progresivním samočisticím efektem. Připravená k přímému použití se systémovou penetrací weber.pas podklad UNInebo weber.pas podklad S. Spojuje všechny výhody silikonových i silikátových pastovitých omítek. Využitím unikátních vlastností nanočástic se všechny nejdůležitější vlastnosti obou omítek umocňují.

Použití

K barevnému ztvárnění a vytvoření strukturovaného povrchu při vytváření nových, tradičních i zateplených fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru a pro povrchové úpravy sanačních omítek a systémů na vlhké zdivo. Omítka je vhodná na vápenocementové, cementové a polymercementové malty, omítky a základní vrstvy zateplovacích systémů (ETICS). S výhodou ji lze použít v lokalitách, kde je velké a agresivní znečištění ovzduší, které velmi zatěžuje fasádu. Použitím samočisticí omítky weber.pas extraClean se výrazně prodlužuje životnost fasády a podstatně snižují náklady na její údržbu. Díky velmi malému podílu organických částic obsažených v omítce, vzniká na povrchu omítky vlivem proudění vzduchu jen nepatrný elektrostatický náboj a prach z ovzduší na povrchu omítky neulpívá. Omítka je zároveň hydrofobní. Tím zůstává na povrchu fasády minimum vody, která utváří dobré živné podmínky pro mikroorganismy, růstu mikroorganismů zabraňuje i velmi malý podíl organických částí. Díky těmto vlastnostem zůstává povrch omítky čistý a objekt je dlouhá léta v původních jasných barvách.

Barevné odstíny

Barevné odstíny podle vzorkovnice weber color line 2013 bez odstínů označených zn. exclusive. Při použití na vnější tepelně izolační kompozitní systémy, zvláště na osluněné plochy, se doporučuje používat pouze odstíny s koeficientem HBW minimálně 30.

Při potřebě použití odstínu s nižším HBW lze využít technologii weberreflex, popř. jiná opatření po konzultaci s výrobcem.

Jednotlivé výrobní šarže mohou mít mírně odlišný odstín od oficiálního barevného vzorníku. Při doobjednávkách je proto třeba uvádět čísla výrobních šarží. Doobjednání odstínu podle výrobní šarže je možné pouze do 6 měsíců od výroby původní šarže.

Číslo výrobku

weberpas extraClean

 • zrnitý 1,0 mm OP710Z
 • zrnitý 1,5 mm OP715Z
 • zrnitý 2,0 mm OP720Z
 • zrnitý 3,0 mm OP730Z
 • rýhovaný 2,0 mm OP720R

Spotřeba

weberpas extraClean

 • zrnitý 1,0 mm 1,5 kg/m2
 • zrnitý 1,5 mm 2,5 kg/m2
 • zrnitý 2,0 mm 3,3 kg/m2
 • zrnitý 3,0 mm 4,6 kg/m2
 • rýhovaný 2,0 mm 2,5 kg/m2

Uvedené spotřeby jsou orientační a mohou se odlišovat dle stavu podklad a způsobu zpracování.

Balení

 • Ve 25 kg PE obalech, 24 ks – 600 kg/paleta.
 • Podkladní nátěr v 1 kg, 5 kg a 20 kg PE obalech
VýrobceSaint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Popis