Weber.pas extraClean active - omítka zrnitá 2mm 25kg

Weber.pas extraClean active - omítka 25kg
1 841,62 Kč s DPH 1 522,00 Kč bez DPH1 841,62 Kč s DPH za 1 ks1 522,00 Kč bez DPH za 1 ks
běžně do týdne
Kód0105073VýrobceSaint-Gobain Construction Products CZ a.s.Záruka24 měsíců

Termín dodání 3-5 prac. dnů, nebo osobně na pobočkách Weber.

Chytrá omítka - modifikovaná silikátová omítka s fotokatalytickým efektem

Definice výrobku

Jednoduše zpracovatelná tenkovrstvá probarvená pastovitá omítka s fotokatalytickým efektem. Připravená k přímému použití se systémovou penetrací weberpas podklad UNI nebo weberpas podklad S. Díky modifikovanému silikátovému pojivu má omítka weberpas extraClean active vlastnosti blízké silikátové omítce, není však tak citlivá na klimatické podmínky při zpracování a zrání.

Unikátní receptura omítky weber.pas extraClean active s fotokatalytickým efektem zajišťuje dlouhodobou čistotu povrchu omítky a vysoký stupeň ochrany omítky proti růstu mikroorganismů. Přispívá také k lepšímu životnímu prostředí tím, že na povrchu omítky dochází k reakci, která rozkládá zplodiny a sloučeniny škodící lidskému zdraví obsažené ve vzduchu.

Použití

K barevnému ztvárnění a vytvoření strukturovaného povrchu při vytváření nových, tradičních i zateplených fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Je vhodná pro použití v exteriéru. Omítka je vhodná na vápenocementové, cementové a polymercementové malty, omítky a základní vrstvy zateplovacích systémů (ETICS). S výhodou ji lze použít v lokalitách, kde je velké a agresivní znečištění ovzduší, které velmi zatěžuje fasádu. Použitím samočisticí omítky weber.pas extraClean active se výrazně prodlužuje životnost fasády a podstatně snižují náklady na její údržbu.

Barevné odstíny

Barevné odstíny podle vzorkovnice weber color line od roku 2013, bez odstínů označených zn. exclusive. Při použití na vnější tepelně izolační kompozitní systémy, zvláště na osluněné plochy, se doporučuje používat pouze odstíny s koeficientem HBW minimálně 30. Při potřebě použití odstínu s nižším HBW lze využít technologii weberreflex, popř. jiná opatření po konzultaci s výrobcem.

Jednotlivé výrobní šarže mohou mít mírně odlišný odstín od oficiálního barevného vzorníku. Při doobjednávkách je proto třeba uvádět čísla výrobních šarží. Doobjednání odstínu podle výrobní šarže je možné pouze do 6 měsíců od výroby původní šarže.

Číslo výrobku

weberpas extraClean active

 • zrnitý 1,0 mm / OP910Z + č. odstínu
 • zrnitý 1,5 mm / OP915Z + č. odstínu
 • zrnitý 2,0 mm / OP920Z + č. odstínu
 • zrnitý 3,0 mm / OP930Z + č. odstínu
 • rýhovaný 2,0 mm / OP920R + č. odstínu

Spotřeba

weberpas extraClean active

 • zrnitý 1,0 mm / 1,5 kg/m2
 • zrnitý 1,5 mm / 2,5 kg/m2
 • zrnitý 2,0 mm / 3,3 kg/m2
 • zrnitý 3,0 mm / 4,6 kg/m2
 • rýhovaný 2,0 mm / 2,5 kg/m2

Uvedené spotřeby jsou orientační a mohou se odlišovat dle stavu podklad a způsobu zpracování.

Balení

 • Ve 25 kg PE obalech, 24 ks – 600 kg/paleta.
VýrobceSaint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Popis