Knauf Insulation difuzní fólie LDS FixPlus 0,04

Knauf Insulation difuzní fólie LDS FixPlus 0,04
8 162,06 Kč s DPH 6 745,50 Kč bez DPH108,83 Kč s DPH za 1 m²89,94 Kč bez DPH za 1 m²
skladem ext.
Kód0093602VýrobceKNAUF INSULATION, spol. s r.o.Záruka24 měsíců

Knauf Insulation LDS 0,04

Popis
Vícevrstvá polypropylénová (PP) netkaná textilie s integrovanými lepicími páskami pro slepení vzájemných přesahů při horním i dolním okraji pásu Oblasti použití Pro realizaci pojistných a doplňkových hydroizolačních vrstev v konstrukcích šikmých střech, jako pomocná hydroizolační vrstva u novostaveb i rekonstruovaných střech, jako vnější vzduchotěsná vrstva v provětrávaných konstrukcích zateplení fasád. Splňuje všechny požadavky pravidel Ústředního svazu německých pokrývačů (Zentralverband des Deutschen Dachdeckerhandwerks ZVDH). S ohledem na její životnost a odolnost proti stárnutí tvoří důležitou součást certifikovaných izolačních systémů Knauf Insulation LDS.

Odolnost proti stárnutí
Odborně provedené vzduchotěsné spoje fólií vytvořené s pomocí systémového příslušenství vykazují vysokou odolnost proti stárnutí (> 50 let, protokol o zkoušce PB SO-126/02 z Univerzity Kassel).

Aplikace
Fólie se klade v jednotlivých pásech na střešní plášť zdola, rovnoběžně s okapovou hranou. Směrem do exteriéru musí být vždy orientována světle hnědou stranou s potiskem. Integrované lepící pásky, které jsou umístěné na dolním i horním povrchu fólie, se pokládají proti sobě a po odlepení krycích pásků umožňují vytvořit vysoce pevný spoj. Vzájemná orientace jednotlivých pásů fólie a jejich ukončení na úrovni okapové hrany musí vždy umožnit bezvadné odvedení vody s podstřeší mimo obvod budovy. Při pokládce fólií respektujte všechny relevantní technické normy, pravidla, zákony a místní vyhlášky.

 

VýrobceKNAUF INSULATION, spol. s r.o.
Šířka1,5 m
Hmotnost150 g / 1 m2
Délka50 bm

- Cena dopravy individuálně na základě počtu kusů a vzdálenosti !

- Možnost odeslat společně s izolací.

Popis