Juta Jutafol N 140 standard fólie 1,5 x 50 m/role

Juta Jutafol N 140 standard fólie 1,5 x 50 m/role
1 706,10 Kč s DPH 1 410,00 Kč bez DPH1 706,10 Kč s DPH za 1 ks1 410,00 Kč bez DPH za 1 ks
skladem ext.
KódP02038VýrobceJUTA a.s.Záruka24 měsíců

Popis:
JUTAFOL N je vícevrstvá polyolefinová parozábrana zpevněná perlinkovou mřížkou. Vyrábí se v čiré barvě. Fólie zabraňuje pronikání vodních par z vnitřního prostoru objektu do tepelných izolací, lze jej použít v šikmých i plochých střechách nebo ve svislých konstrukcích stěn. Fólie se používá v kombinaci s podstřešní difúzní fólií z vnější strany tepelné izolace. Přes difúzní podstřešní fólii může tak být odvedeno více vodních par, než kolik jich může skrz parozábranu do tepelné izolace proniknout, zamezí se tak tvorbě spontánní kondenzace uvnitř tepelné izolace a její funkčnost zůstane plně zachována.

JUTAFOL N 110 Speciál a JUTAFOL N 140 Speciál mají sníženou hořlavost a jsou vhodné zejména do konstrukcí s požadavky na nižší hořlavost použitých meteriálů.

Montáž:
JUTAFOL N se aplikuje horizontálně nebo vertikálně na vnitřní straně tepelných izolací. Jednotlivé pásy fólie a veškerá délková napojení je nutné slepit páskou JUTAFOL SP 1 nebo JUTAFOL SP AL. Napojení na pórovité materiály (zdivo) provádíme pomocí tmelu JUTAFOL MASTIC. V případě drolivého povrchu napojení provedeme pomocí těsnící pásky JUTAFOL TP 15 + přítlačného profilu. Napojení na pronikající nebo přiléhající konstrukce musí být provedeno spojovací páskou JUTAFOL SP 1. Těsnící pásky zajistí parotěsnost a větrotěsnost a zabraňují průniku vodních par do tepelných izolací. Rozměry role umožňují snadnou manipulaci a montáž TAFOLU N. Další montážní dispozice jsou uvedeny v Aplikačním manuálu JUTA a.s.

Lepící a těsnící komponenty:
JUTAFOL SP 1: Spojení jednotlivých pásů v přesahu, opravy. Napojení parozábrany na navazující a prostupující konstrukce (antény, potrubí..).
JUTAFOL SP AL: Spojení jednotlivých pásů přes přesah, opravy.
JUTAFOL MASTIC: Pro napojení parozábran na nedrolivé zdivo a nehoblované dřevo.
JUTAFOL TP 15: Pro těsnění parozábran u drolivého zdiva.
JUTAFOL PROF: Pro pomocné napojení parozábran na kovový rošt.

 

VýrobceJUTA a.s.
Šířka1,5 m
Hmotnost140 g / 1 m2
Délka50 bm

Cena dopravy individuálně na základě počtu rolí a vzdálenosti !

Popis